Przejdź do treści
Home » Aktualności » TARG RĘKODZIEŁA przy Warszawskiej 6!

TARG RĘKODZIEŁA przy Warszawskiej 6!

  Przy okazji Święta Ulicy Warszawskiej (sobota 9 września 2023) zapraszamy na moc wydarzeń organizowanych przez naszych współorganizatorów! Na przykład ulicy Warszawskiej 6 między 12:00 a 16:00 nasze stowarzyszenie wspólnie z Cechem Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości, Restauracją Cechową oraz klubem Zmiana Klimatu zapraszają na targ rzemiosła!

  Wśród wystawców znajdą się:

  – Jurek Fiedoruk aka Pracownia Lipowa – garncarz, który uchyli nam rąbka tajemnicy pokazując sekrety pracy z gliną, kołem garncarskim (które weźmie ze sobą!) i innymi urządzeniami których nazw nawet nie znamy. Poza tym oczywiście będzie można potargować się na temat cen wykonywanych przez niego ręcznie wyrobów czy odrobinę ufaflunić się gliną.
  https://www.facebook.com/LIPOWA.tk

  – Kombajnat Artystyczny Galeria Rękodzieła – dwoje artystów Agnieszka Waszczeniuk, Grzegorz Artur Przytulski, tworzących wysokiej jakości rękodzieło. Tworzymy i współpracujemy w szczególności z rękodzielnikami ziemi podlaskiej. Wśród prac : wycinanka skalpelem, kapliczki ludyczne, ceramika, metaloplastyka, malarstwo, świece naturalne, torby ekologiczne, wyroby drewniane, ręcznie wykonywane magnesy.
  https://www.facebook.com/kombajnat.artystyczny

  – Olga Lesi – jestem artystką aktualnie zachwyconą pracą z bodypaintingiem. Tworzę również obrazy, ilustracje oraz kolaże. Na kiermaszu będą dostępne do kupienia i obejrzenia prace stworzone na przestrzeni ostatnich, barwnych lat. Moją twórczość charakteryzuje spojrzenie w kierunku natury, kobiecości oraz ekspresji żywych kolorów.

  – maKama – oferuje tworzone w Białymstoku rękodzieło, które rozświetla wnętrza i napełnia je cudownym zapachem. W ofercie znajdują się świece z naturalnych wosków, zapachowe woski i zawieszki sojowe, ceramiczne kominki zapachowe. Nie zabraknie również świeczników solnych.
  https://makamashop.pl/
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100072484089850

  – Szpak na Drutach – Robię maskotki dla dzieci na szydełku i drutach. Materiały z którymi pracuję są przyjazne dzieciom i posiadają certyfikat oeko-tex 100. Moje przytulanki mogą służyć jako dekoracja dziecięcego pokoju lub stać się najlepszym przyjacielem.
  https://www.facebook.com/szpaknadrutach

  – Pracownia Natty Design to unikatowe torby, plecaki nerki. Tworzę w duchu zero waste, łącząc nowe wzory z materiałami z odzysku. Jeśli lubisz się wyróżniać, to akcesoria skrojone na Twoje potrzeby.
  https://www.facebook.com/NattydesignbyN

  – SzykMyk – szyję nerki, plecaki i torebki. Nie ukrywam, że tworzenie nerek to jest to! Każda z nich jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Moje prace charakteryzują się różnorodnością materiałów i kolorów.
  https://www.facebook.com/szykmyk

  – Shelter Studios – things from Pachamama – to ręcznie robiona ceramika inspirowana naturą. Moją intencją jest połączenie wszystkich żywiołów w jedno rękodzieło. Tworzę czarki, kubki, podstawki pod kadzidełka w kształcie muszli i nie tylko, talerze, patery i wiele innych. Swoją pracownię mam w okolicach Białegostoku, gdzie w kontakcie z naturą, glinę zamieniam w ceramiczne rzeczy.
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100075124399715
  shelter.studios

  – Reginy Biznesu

  – Restauracja Cechowa – legendarne białostockie białysy i napoje orzeźwiające.
  https://www.facebook.com/cechowa

  Pełny program Święta Ulicy Warszawskiej znajdziecie pod linkiem:
  https://ulicawarszawska.zmianaklimatu.eu/program-swieta…/

  kontakt do organizatorów:
  stowarzyszeniewarszawska@gmail.com