Przejdź do treści
Home » Aktualności » Muzyka, jedzenie, rzemiosło i sztuka przy Warszawskiej 6!

Muzyka, jedzenie, rzemiosło i sztuka przy Warszawskiej 6!

  Nie od dziś wiadomo, że na dobrą zabawę trzeba sobie solidnie zapracować. I taki będzie motyw przewodni wszystkiego, co w ten piękny dzień wydarzy się przy Warszawskiej 6!

  Będzie można podziwiać pracę najprawdziwszego mistrza należącego do Cechu Garncarzy, podziwiać (i zakupić) produkty będących skutkiem umiejętności i ciężkiej pracy rzemieślników zrzeszonych w Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Białymstoku, spróbować okazjonalnego menu przygotowanego przez restaurację Cechowa jednocześnie na deser delektując się wernisażem prac prac malarskich Pani Ireny Tałałaj. A na zwieńczenie wieczoru (18:00) zapraszamy do sali klubu Zmiana Klimatu przy Warszawskiej 6 na koncertową potańcówkę z Nicponie, czyli kapelą która w klimatach warszawskiej kapeli podwórkowej obok starych praskich szlagierów przemyca hity dancingów lat późniejszych i miesza to z retro-aranżami hitów współczesnych. Po koncercie będziemy mogli zostać i świętować do wczesnych godzin porannych tańcząc i bawiąc się przy hitach lat 80-tych.

  Świąteczno-ulico-warszawskie menu w Restauracji Cechowa (12:00 – 24:00, www.cechowa.com.pl)

  Przy okazji celebracji ŚWIĘTO ULICY WARSZAWSKIEJ! 9 września zapraszamy pod siedzibę Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Białymstoku która mieści się przy Warszawskiej 6. W godzinach od 10.00 do 13.00 zapraszamy na konkurs z nagrodami realizowany w ramach projektu Nowe Horyzonty Rzemiosła. Weź udział w kole fortuny odpowiadając na proste pytanie dotyczące rzemiosła oraz wyzwań i szans związanych z gospodarką 4.0 czy ekologią. Pytania opracowano z myślą o młodzieży i mieszkańcach. Żaden uczestnik konkursu nie odjedzie bez słodkiej nagrody pocieszenia.”

  Ponadto od 12 do 16 będzie można zobaczyć prawdziwego garncarza w akcji! Pokaże swoje umiejętności, zaoferuje swoje usługi oraz potarguje się o ceny swoich towarów członek Cechu, Garncarz Jurek z Pracownia Lipowa!

  A w razie niepogody przeniesiemy się z przed budynku do jego wnętrza, także jesteśmy gotowi na każdą okoliczność!

  Koncert kapeli NICPONIE – parking przed budynkiem (18:00, wstęp wolny) Kapela NICPONIE – koncert / ŚWIĘTO ULICY WARSZAWSKIEJ

  Impreza z muzyką lat 80-tych – klub Zmiana Klimatu (22:00, wstęp 20zł) PROJEKT 80’S vs 80-TE # DJ FINESEE

  W wypadku niepogody przenosimy się z wydarzeniami do klubu Zmiana Klimatu.

  https://www.facebook.com/izbarzemieslniczabialystok
  https://www.facebook.com/zmianaklimatu
  https://www.facebook.com/cechowa

  Szczegółowy program całego Święta Ulicy Warszawskiej znajdziecie pod tym linkiem: https://ulicawarszawska.zmianaklimatu.eu/program-swieta-ulicy-warszawskiej/