Przejdź do treści
Home » Aktualności » Dancing z fakturami na Warszawskiej 34!

Dancing z fakturami na Warszawskiej 34!

    Kiedy w jednym budynku mieszczą się Klub Muzyczny 6-ścian oraz Białostocki Oddział Okręgowy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce nie ma rzeczy niemożliwych!

    Przy okazji i z okazji Święta Ulicy Warszawskiej 9 września zapraszamy do odwiedzenia adresu Warszawska 34 gdzie odbędą się dwa wydarzenia!

    Jeśli nurtują Was sprawy z zakresu rachunkowości, podatków, kadr oraz płac to Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Białymstoku przygotują i zapraszają do przygotowanego specjalnie na tę okazję kącka „Księgowy Radzi” gdzie między godzinami 12:00 a 15:00 udzielą bezpłatnych porad i konsultacji ustnych. A jeśli czujecie gęsią skórkę z podekscytowania na myśl o rachunkowości czy rozważacie pracę w HR, będzie okazja zapoznać się z ofertą szkoleniową Stowarzyszenia.

    Drugie wydarzenie będzie miało miejsce będzie miało miejsce odrobinę później w Klubie Muzycznym 6-ścian i będzie to „DANCING JAK ZA DAWNYCH LAT!” czyli impreza muzyczno-taneczna którą poprowadzą polsko-litewski zespół AGE oraz DJ MM! O godzinie 21:00 zaczniemy zabawę przy najlepszych przebojach lat 80-tych! Bilety: 25zł do kupienia w przedsprzedaży na stronie www.biletyna.pl oraz przy wejściu do klubu.

    A jeśli w międzyczasie zgłodniejecie, to na parkingu przed budynkiem nakarmi Was MIŁY BURGER swoimi najlepszymi specjałami!